KONST / Litografier / Färglitografi 14718312
nr 1471 8312
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
2 st, Signerad, numrerad 188/300. Färglitografi, bildmått: 30x44, yttermått inklusive ram: 51x64 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 maj 2022
kl 20:47:06
25/5 14:18:05
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson